![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
griff123 | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: May 19, 2011
Location: moncton, new brunwick, Canada
|

| 75 | Kaboom (2010) - May 19, 2011 |
| 70 | Nowhere (1997) - May 19, 2011 |
| 70 | Buffy the Vampire Slayer (1992) - May 19, 2011 |
| 85 | A Nightmare on Elm Street (2010) - May 19, 2011 |
| 85 | Wes Craven's New Nightmare (1994) - May 19, 2011 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child (1989) - May 19, 2011 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master (1988) - May 19, 2011 |
| 25 | Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) - May 19, 2011 |
| 85 | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - May 19, 2011 |
| 90 | A Nightmare on Elm Street (1984) - May 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |