![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
griffith | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2006
|

| 0 | Hai jiao qi hao (2008) - Jan 05, 2011 |
| 100 | Black Dynamite (2009) - Jan 05, 2011 |
| 90 | Seven (1995) - Jan 05, 2011 |
| 30 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Jan 05, 2011 |
| 100 | The Prestige (2006) - Jan 05, 2011 |
| 78 | Live Free or Die Hard (2007) - Jan 05, 2011 |
| 100 | The Shining (1980) - Jan 05, 2011 |
| 90 | Face/Off (1997) - Jan 05, 2011 |
| 82 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jan 05, 2011 |
| 88 | High Fidelity (2000) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |