grimardo

grimardo
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Top Gun (1986) - Rated 13 Apr 2007
40 9% Saw III (2006) - Rated 13 Apr 2007
55 14% Blue Crush (2002) - Rated 13 Apr 2007
100 94% Old School (2003) - Rated 11 Apr 2007
90 69% Wedding Crashers (2005) - Rated 11 Apr 2007
10 0% I Heart Huckabees (2004) - Rated 11 Apr 2007
80 40% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 11 Apr 2007
90 69% The Boondock Saints (1999) - Rated 11 Apr 2007
95 83% Braveheart (1995) - Rated 11 Apr 2007
85 55% The Patriot (2000) - Rated 11 Apr 2007