Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
grimbrother
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Reservoir Dogs (1992) - Aug 21, 2009
83 Galaxy Quest (1999) - Aug 21, 2009
86 Orgazmo (1997) - Aug 21, 2009
86 A Beautiful Mind (2001) - Aug 21, 2009
63 RoboCop 3 (1993) - Aug 21, 2009
90 Cube (1997) - Aug 21, 2009
85 Ocean's Twelve (2004) - Aug 21, 2009
87 Schindler's List (1993) - Aug 21, 2009
100 Thriller (1983) - Aug 21, 2009
62 Rocky V (1990) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with grimbrother. Why not go rank more films, then come back and check it out again?