griphon

griphon
Movie Buff - 365 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2010
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 75% The Fifth Element (1997) - Rated 05 Oct 2019
88 87% Chinatown (1974) - Rated 06 Jun 2018
84 79% Shame (2011) - Rated 06 Jun 2018
90 92% Generation War (2013) - Rated 11 Nov 2015
98 99% Wake in Fright (1971) - Rated 27 Oct 2015
90 92% Badlands (1973) - Rated 25 Jul 2013
75 50% The Sixth Sense (1999) - Rated 25 Jul 2013
70 42% Magnolia (1999) - Rated 25 Jul 2013
80 70% Fargo (1996) - Rated 25 Jul 2013
78 62% Brokeback Mountain (2005) - Rated 01 Aug 2010