![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grntypewrtrs | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: May 30, 2011
Location: Boston, USA
|

| 54 | The Rum Diary (2011) - Feb 24, 2012 |
| 53 | Chronicle (2012) - Feb 14, 2012 |
| 54 | Take Shelter (2011) - Feb 05, 2012 |
| 90 | Drive (2011) - Feb 05, 2012 |
| 82 | Sideways (2004) - Jan 17, 2012 |
| 60 | The Trip (2010) - Jan 14, 2012 |
| 60 | Leaves of Grass (2009) - Jan 14, 2012 |
| 79 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 14, 2012 |
| 59 | Young Adult (2011) - Dec 27, 2011 |
| 48 | The Future (2011) - Dec 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |