grodney

grodney
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 06 Feb 2008
85 77% Sicko (2007) - Rated 06 Feb 2008
85 77% Ratatouille (2007) - Rated 06 Feb 2008
80 55% Madagascar (2005) - Rated 06 Feb 2008
95 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 06 Feb 2008
80 55% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 06 Feb 2008
80 55% European Vacation (1985) - Rated 06 Feb 2008
85 77% Jackass: The Movie (2002) - Rated 06 Feb 2008
85 77% Total Recall (1990) - Rated 06 Feb 2008
70 23% The Forgotten (2004) - Rated 06 Feb 2008