![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gryphon84 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: NY, USA
|

| 100 | Man on Fire (2004) - Aug 30, 2009 |
| 95 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 30, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 30, 2009 |
| 100 | The Sixth Sense (1999) - Aug 30, 2009 |
| 98 | The Village (2004) - Aug 30, 2009 |
| 70 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 30, 2009 |
| 100 | The Matrix (1999) - Aug 30, 2009 |
| 93 | Fast & Furious (2009) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |