![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
grzzsd | |
![]() |
Movie Buff - 432 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2011
Location: USA
|

| 78 | Solaris (2002) - Sep 06, 2011 |
| 84 | Strangers on a Train (1951) - Sep 06, 2011 |
| 69 | Deep Blue Sea (1999) - Sep 06, 2011 |
| 61 | True Lies (1994) - Sep 06, 2011 |
| 56 | Major League (1989) - Sep 06, 2011 |
| 68 | Antz (1998) - Sep 06, 2011 |
| 36 | Broken Arrow (1996) - Sep 06, 2011 |
| 51 | Dragon: The Bruce Lee Story (1993) - Sep 06, 2011 |
| 65 | The Firm (1993) - Sep 06, 2011 |
| 84 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |