Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gsingal
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2008
Location: USA
Recent Rankings
82 Thor (2011) - Oct 16, 2011
81 Blue Valentine (2010) - Mar 13, 2011
79 The King's Speech (2010) - Feb 15, 2011
81 Red Cliff II (2009) - Dec 22, 2010
80 Mongol (2007) - Dec 22, 2010
84 The Social Network (2010) - Nov 13, 2010
88 The Town (2010) - Nov 13, 2010
78 The Boondock Saints (1999) - Jul 25, 2010
81 The Wrestler (2008) - Jul 25, 2010
85 Up in the Air (2009) - Jul 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gsingal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?