Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gsmiller
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2008
Location: USA
Recent Rankings
100 The Third Man (1949) - May 17, 2008
95 There Will Be Blood (2007) - May 17, 2008
75 The Conversation (1974) - May 17, 2008
100 Vertigo (1958) - May 17, 2008
95 Casablanca (1942) - May 17, 2008
85 North by Northwest (1959) - May 17, 2008
75 Pitfall (1962) - May 17, 2008
95 2001: A Space Odyssey (1968) - May 17, 2008
95 Lost in Translation (2003) - May 17, 2008
75 Juno (2007) - May 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gsmiller. Why not go rank more films, then come back and check it out again?