![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gsveeb | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2009
Location: USA
|

| 90 | Crash (2005) - Nov 16, 2009 |
| 91 | The Green Mile (1999) - Nov 16, 2009 |
| 90 | Star Wars: The Clone Wars (2008) - Nov 16, 2009 |
| 80 | Jaws: The Revenge (1987) - Nov 16, 2009 |
| 75 | Men in Black (1997) - Nov 16, 2009 |
| 95 | Apollo 13 (1995) - Nov 16, 2009 |
| 85 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 16, 2009 |
| 75 | Pretty Woman (1990) - Nov 16, 2009 |
| 90 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Nov 16, 2009 |
| 80 | How Stella Got Her Groove Back (1998) - Nov 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |