![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gtillem | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2011
Location: İstanbul, Turkey
|

| 93 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Sep 07, 2011 |
| 93 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Sep 07, 2011 |
| 93 | Ice Age (2002) - Sep 07, 2011 |
| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 07, 2011 |
| 95 | WALL·E (2008) - Sep 07, 2011 |
| 65 | The Smurfs (2011) - Sep 07, 2011 |
| 75 | Amélie (2001) - Sep 03, 2011 |
| 92 | 50 First Dates (2004) - Sep 03, 2011 |
| 84 | 1984 (1984) - Sep 03, 2011 |
| 30 | 17 Again (2009) - Sep 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |