guac

guac
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2014
Location: Dublin, Dublin, Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Animation Student from Ireland.

more Recent Ratings

65 24% The Fifth Element (1997) - Rated 07 Apr 2015
70 46% Re-Animator (1985) - Rated 07 Apr 2015
90 95% Amélie (2001) - Rated 07 Apr 2015
65 24% The Devil's Rejects (2005) - Rated 07 Apr 2015
35 3% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 07 Apr 2015
69 35% Zodiac (2007) - Rated 27 Feb 2015
70 46% Insidious (2010) - Rated 12 Feb 2015
65 24% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 12 Feb 2015
86 92% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 10 Feb 2015
70 46% The Maze Runner (2014) - Rated 11 Jan 2015