![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
guana | |
![]() |
Movie Buff - 458 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2009
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 25 | Blue Streak (1999) - Jan 30, 2012 |
| 25 | Z (1969) - Jan 13, 2012 |
| 15 | Hackers (1995) - Jan 05, 2012 |
| 15 | Sneakers (1992) - Jan 04, 2012 |
| 25 | The Secret in Their Eyes (2009) - Jan 03, 2012 |
| 30 | La Femme Nikita (1990) - Dec 27, 2011 |
| 20 | Trinity and Beyond (1995) - Dec 19, 2011 |
| 25 | Joint Security Area (2000) - Dec 16, 2011 |
| 25 | They Live (1988) - Oct 23, 2011 |
| 20 | Scarface (1983) - Oct 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |