![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
guanabeer | |
![]() |
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: Salvador, Bahia, Brazil
|

| 62 | Mirror Mirror (2012) - May 03, 2012 |
| 93 | The Avengers (2012) - May 03, 2012 |
| 79 | A Dangerous Method (2011) - Mar 30, 2012 |
| 94 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Mar 05, 2012 |
| 94 | The Silence of the Lambs (1991) - Feb 16, 2012 |
| 95 | Shame (2011) - Feb 05, 2012 |
| 95 | The Artist (2011) - Jan 27, 2012 |
| 94 | Drive (2011) - Jan 26, 2012 |
| 93 | 50/50 (2011) - Dec 08, 2011 |
| 87 | Alien (1979) - Dec 05, 2011 |
| Actors | Kristen Stewart |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |