![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
guavamaster | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Apr 19, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Live Free or Die Hard (2007) - Sep 05, 2007 |
| 90 | Dead Alive (1992) - Sep 05, 2007 |
| 95 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Dead Man (1995) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Samurai I: Musashi Miyamoto (1954) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |