Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gugul
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: May 2, 2011
Location: Poland
Recent Rankings
1 Dennis the Menace (1993) - May 02, 2011
98 Three Colors: Red (1994) - May 02, 2011
50 A Goofy Movie (1995) - May 02, 2011
10 The Village (2004) - May 02, 2011
90 Shrek (2001) - May 02, 2011
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 02, 2011
30 Beetlejuice (1988) - May 02, 2011
85 The Island (2005) - May 02, 2011
34 Ghost Rider (2007) - May 02, 2011
50 X2: X-Men United (2003) - May 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gugul. Why not go rank more films, then come back and check it out again?