Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
guimast
Movie Buff - 318 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2009
Location: Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 Synecdoche, New York (2008) - Jan 16, 2011
90 Léon: The Professional (1994) - Jan 16, 2011
91 Gran Torino (2008) - Apr 03, 2009
93 Wings of Desire (1987) - Mar 10, 2009
78 One Man Band (2005) - Mar 10, 2009
85 The Man Who Copied (2003) - Feb 13, 2009
80 Be Kind Rewind (2008) - Feb 06, 2009
79 Planet of the Apes (2001) - Feb 06, 2009
79 Rocky II (1979) - Feb 06, 2009
89 Revolutionary Road (2008) - Feb 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with guimast. Why not go rank more films, then come back and check it out again?