![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gulerod | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2011
|

| 80 | Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 06, 2011 |
| 65 | Josie and the Pussycats (2001) - Oct 06, 2011 |
| 75 | The Matrix Reloaded (2003) - Oct 06, 2011 |
| 40 | Scary Movie (2000) - Oct 06, 2011 |
| 60 | Jurassic Park (1993) - Oct 06, 2011 |
| 55 | There's Something About Mary (1998) - Oct 06, 2011 |
| 60 | Rush Hour 3 (2007) - Oct 06, 2011 |
| 70 | Cube (1997) - Oct 06, 2011 |
| 70 | Red Dragon (2002) - Oct 06, 2011 |
| 70 | Alice in Wonderland (1951) - Oct 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |