Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gulistan
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2011
Location: izmir, Turkey
Bio: Retired teacher
Recent Rankings
65 Funny Games (1997) - Sep 05, 2011
80 Lorenzo's Oil (1992) - Sep 05, 2011
85 The Visitor (2008) - Sep 05, 2011
85 Gandhi (1982) - Sep 05, 2011
85 A Passage to India (1984) - Sep 05, 2011
75 Funny Games (2008) - Sep 05, 2011
85 The White Ribbon (2009) - Sep 05, 2011
95 It's a Wonderful Life (1946) - Sep 05, 2011
95 12 Angry Men (1957) - Sep 05, 2011
65 I Confess (1953) - Sep 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gulistan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?