Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gumballdad
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
94 Brick (2005) - Jul 01, 2010
93 A Boy and His Dog (1975) - Jul 01, 2010
90 Night of the Comet (1984) - Jul 01, 2010
96 Fargo (1996) - Jul 22, 2009
90 Full Metal Jacket (1987) - Jul 22, 2009
89 The Matrix (1999) - Jul 22, 2009
96 Billy Madison (1995) - Jul 22, 2009
98 Fail-Safe (1964) - Jul 22, 2009
32 The Haunting (1999) - Jul 22, 2009
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jul 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gumballdad. Why not go rank more films, then come back and check it out again?