Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gumnova
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Syriana (2005) - Jan 06, 2009
78 Eri Eri rema sabakutani (2005) - Jan 06, 2009
88 Eureka (2000) - Jan 06, 2009
30 Eagle Eye (2008) - Jan 06, 2009
77 Burn After Reading (2008) - Jan 06, 2009
80 WALL·E (2008) - Jan 06, 2009
76 Nocturne (1980) - Dec 29, 2008
78 The Idiots (1998) - Dec 29, 2008
86 Dancer in the Dark (2000) - Dec 29, 2008
85 Dogville (2003) - Dec 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gumnova. Why not go rank more films, then come back and check it out again?