![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gumshoepaul | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Meet the Parents (2000) - Jul 01, 2007 |
| 90 | Kindergarten Cop (1990) - Jul 01, 2007 |
| 100 | The Blues Brothers (1980) - Jul 01, 2007 |
| 25 | Beverly Hills Cop III (1994) - Jul 01, 2007 |
| 90 | Animal House (1978) - Jul 01, 2007 |
| 50 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Jul 01, 2007 |
| 75 | Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (2005) - Jul 01, 2007 |
| 90 | Caddyshack (1980) - Jul 01, 2007 |
| 90 | Back to the Future Part II (1989) - Jul 01, 2007 |
| 75 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Jul 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |