Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gurayo
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2009
Location: istanbul, maarmara, Turkey
Recent Rankings
70 A History of Violence (2005) - Jan 04, 2009
80 Rope (1948) - Jan 04, 2009
70 The Patriot (2000) - Jan 04, 2009
70 Rosemary's Baby (1968) - Jan 04, 2009
90 Psycho (1960) - Jan 04, 2009
65 Serenity (2005) - Jan 04, 2009
60 The Gift (2000) - Jan 04, 2009
70 American Beauty (1999) - Jan 04, 2009
40 Wild Things (1998) - Jan 04, 2009
50 Wall Street (1987) - Jan 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gurayo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?