![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gustavef | |
![]() |
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: May 8, 2008
Location: USA
|

| 92 | Farscape (1999) - May 09, 2008 |
| 83 | Das Boot (1981) - May 09, 2008 |
| 80 | A League of Their Own (1992) - May 09, 2008 |
| 80 | Ruthless People (1986) - May 09, 2008 |
| 79 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - May 09, 2008 |
| 82 | Spider-Man (2002) - May 09, 2008 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - May 09, 2008 |
| 84 | The Road Warrior (1981) - May 09, 2008 |
| 76 | The Rock (1996) - May 09, 2008 |
| 80 | American History X (1998) - May 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |