gutsdozer

gutsdozer
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 16 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 96% Ninja Scroll (1993) - Rated 14 Aug 2007
83 61% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
75 46% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
87 77% The Lost Boys (1987) - Rated 14 Aug 2007
"A great, if cheesy, vampire flick full of good characters and fun suspense."
66 20% Red Eye (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 87% Igby Goes Down (2002) - Rated 14 Aug 2007
91 92% Amélie (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 87% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 14 Aug 2007
85 67% Glory (1989) - Rated 14 Aug 2007
70 30% Mindhunters (2004) - Rated 14 Aug 2007