![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
guvadela | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2007
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | To Kill a Mockingbird (1962) - Mar 28, 2007 |
| 77 | Cape Fear (1962) - Mar 28, 2007 |
| 81 | Moby Dick (1956) - Mar 28, 2007 |
| 58 | I.Q. (1994) - Mar 21, 2007 |
| 68 | Sleepless in Seattle (1993) - Mar 21, 2007 |
| 61 | French Kiss (1995) - Mar 21, 2007 |
| 61 | D.O.A. (1988) - Mar 21, 2007 |
| 61 | You've Got Mail (1998) - Mar 21, 2007 |
| 63 | Courage Under Fire (1996) - Mar 21, 2007 |
| 64 | Kate & Leopold (2001) - Mar 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |