Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
guy guyson
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2010
Location: UK
Recent Rankings
88 Sin City (2005) - Aug 22, 2010
50 Terminator Salvation (2009) - Aug 22, 2010
30 Fast & Furious (2009) - Aug 22, 2010
60 Rocky V (1990) - Aug 22, 2010
70 Home Alone (1990) - Aug 22, 2010
61 Free Willy (1993) - Aug 22, 2010
56 The 13th Warrior (1999) - Aug 22, 2010
67 Knocked Up (2007) - Aug 22, 2010
78 Jarhead (2005) - Aug 22, 2010
73 Kiss of the Dragon (2001) - Aug 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with guy guyson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?