guyfly

guyfly
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2006
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 38% Clerks II (2006) - Rated 01 Dec 2006
80 74% L.A. Confidential (1997) - Rated 01 Dec 2006
80 74% 12 Monkeys (1995) - Rated 01 Dec 2006
75 57% Blue Velvet (1986) - Rated 01 Dec 2006
60 30% Speed (1994) - Rated 01 Dec 2006
40 14% Memphis Belle (1990) - Rated 01 Dec 2006
65 38% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 01 Dec 2006
60 30% Lord of War (2005) - Rated 01 Dec 2006
30 7% Ocean's Eleven (2001) - Rated 01 Dec 2006
65 38% Bandits (1997) - Rated 01 Dec 2006