![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
g_v | |
![]() |
Movie Buff - 312 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2011
Location: Canada
|
| 95 | The Purple Rose of Cairo (1985) - Apr 02, 2012 |
| 90 | Three Colors: White (1994) - Jan 02, 2012 |
| 95 | Three Colors: Blue (1993) - Jan 02, 2012 |
| 100 | Three Colors: Red (1994) - Jan 02, 2012 |
| 93 | Paris, Texas (1984) - Dec 30, 2011 |
| 90 | Minnie and Moskowitz (1971) - Dec 30, 2011 |
| 88 | How to Train Your Dragon (2010) - Dec 30, 2011 |
| 88 | The Night of the Hunter (1955) - Dec 30, 2011 |
| 90 | Mean Streets (1973) - Dec 30, 2011 |
| 90 | Touch of Evil (1958) - Dec 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |