Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gvrck
Movie Buff - 269 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2011
Location: Istanbul, Uskudar, Turkey
Recent Rankings
91 50/50 (2011) - Apr 10, 2012
93 Bronson (2009) - Mar 16, 2012
90 The Help (2011) - Mar 16, 2012
83 The Hangover Part II (2011) - Nov 28, 2011
76 Twilight (2008) - Nov 11, 2011
91 Sin City (2005) - Nov 11, 2011
84 Jarhead (2005) - Nov 11, 2011
88 Blow (2001) - Nov 02, 2011
83 Queen of the Damned (2002) - Nov 02, 2011
89 50 First Dates (2004) - Nov 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gvrck. Why not go rank more films, then come back and check it out again?