![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gwjr | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: USA
|
|
Bio: really,really like movies..
| |

| 65 T4 | Milk (2008) - Feb 13, 2012 |
| 50 T2 | Signs (2002) - Feb 13, 2012 |
| 60 T3 | The Matrix (1999) - Feb 13, 2012 |
| 70 T5 | Seven (1995) - Feb 13, 2012 |
| 50 T2 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Feb 13, 2012 |
| 80 T7 | The Chamber (1996) - Feb 13, 2012 |
| 50 T2 | Dead Poets Society (1989) - Feb 13, 2012 |
| 30 T1 | Jurassic Park III (2001) - Feb 13, 2012 |
| 90 T9 | The Green Mile (1999) - Feb 13, 2012 |
| 70 T5 | Ghostbusters (1984) - Feb 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,058,000 Movie Rankings and Counting... |