![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gworciuch | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Dec 23, 2009
Location: USA
|

| 88 | The Hunt for Red October (1990) - Dec 23, 2009 |
| 89 | Kiss the Girls (1997) - Dec 23, 2009 |
| 90 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Dec 23, 2009 |
| 96 | Enemy of the State (1998) - Dec 23, 2009 |
| 85 | GoldenEye (1995) - Dec 23, 2009 |
| 85 | Rocky (1976) - Dec 23, 2009 |
| 90 | It (1990) - Dec 23, 2009 |
| 97 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 23, 2009 |
| 82 | Rush Hour 2 (2001) - Dec 23, 2009 |
| 70 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Dec 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |