![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gyanrosling | |
![]() |
Movie Buff - 413 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2011
Location: Baltimore, MD, USA
Age: 21
Gender: Male
|

| 8 | The Avengers (2012) - May 03, 2012 |
| 7 | Titan A.E. (2000) - Apr 28, 2012 |
| 7 | The Cabin in the Woods (2012) - Apr 28, 2012 |
| 8 | Glengarry Glen Ross (1992) - Apr 14, 2012 |
| 7 | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 14, 2012 |
| 5 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Apr 14, 2012 |
| 6 | Requiem for a Dream (2000) - Apr 14, 2012 |
| 7 | The Usual Suspects (1995) - Apr 14, 2012 |
| 7 | Back to the Future (1985) - Apr 14, 2012 |
| 7 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Apr 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |