![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
h20skier | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2009
Location: USA
|

| 89 | The Departed (2006) - Sep 09, 2009 |
| 89 | Network (1976) - Sep 09, 2009 |
| 86 | Magnolia (1999) - Sep 09, 2009 |
| 60 | The Godfather: Part III (1990) - Sep 09, 2009 |
| 85 | Airplane! (1980) - Sep 09, 2009 |
| 80 | Seven (1995) - Sep 09, 2009 |
| 75 | The Recruit (2003) - Sep 09, 2009 |
| 80 | Dogma (1999) - Sep 09, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Sep 09, 2009 |
| 79 | The Breakfast Club (1985) - Sep 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |