h3avyduty

h3avyduty
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2007
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 71% Scarface (1983) - Rated 20 Oct 2007
80 40% American Pie (1999) - Rated 20 Oct 2007
85 61% Dumb and Dumber (1994) - Rated 20 Oct 2007
86 67% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 20 Oct 2007
78 23% Shakespeare in Love (1998) - Rated 20 Oct 2007
91 85% City of God (2002) - Rated 20 Oct 2007
80 40% Forrest Gump (1994) - Rated 20 Oct 2007
60 7% Last Action Hero (1993) - Rated 20 Oct 2007
82 51% Cube (1997) - Rated 20 Oct 2007
84 56% A Beautiful Mind (2001) - Rated 20 Oct 2007