h3llw00d

h3llw00d
Movie Buff - 420 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: :-)

more Recent Ratings

88 33% Jarhead (2005) - Rated 02 Oct 2015
87 17% Prince of Persia: The Sands of Time (2010) - Rated 02 Oct 2015
89 51% Source Code (2011) - Rated 02 Oct 2015
60 3% Kite (2014) - Rated 30 Sep 2015
88 33% Blade II (2002) - Rated 28 Sep 2015
40 1% Species (1995) - Rated 28 Sep 2015
92 79% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 28 Sep 2015
88 33% The Mechanic (2011) - Rated 28 Sep 2015
88 33% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 28 Sep 2015
92 79% Blade Runner (1982) - Rated 28 Sep 2015