![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hGivens | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2011
Location: Marietta, Ohio, USA
Age: 19
Gender: Male
Status: Single
|

| 82 | Doom (2005) - Mar 11, 2012 |
| 90 | Thor (2011) - Mar 11, 2012 |
| 80 | Chronicle (2012) - Mar 10, 2012 |
| 5 | Rubber (2010) - Jan 29, 2012 |
| 90 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jan 10, 2012 |
| 80 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 10, 2012 |
| 75 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 10, 2012 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jan 10, 2012 |
| 89 | Planet of the Apes (1968) - Jan 10, 2012 |
| 67 | The Devil Inside (2012) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |