![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
habu | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: WI, USA
|

| 100 | Serenity (2005) - Aug 18, 2007 |
| 91 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 18, 2007 |
| 88 | Queen of the Damned (2002) - Aug 18, 2007 |
| 88 | American Pie 2 (2001) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2007 |
| 81 | Dungeons & Dragons (2000) - Aug 18, 2007 |
| 88 | Stigmata (1999) - Aug 18, 2007 |
| 93 | National Treasure (2004) - Aug 18, 2007 |
| 88 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Aug 18, 2007 |
| 93 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |