![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hacivat | |
![]() |
Movie Buff - 479 Films Ranked
Member Since: Feb 4, 2011
Location: Istanbul, Turkey
|

| 80 | The Apartment (1996) - Dec 06, 2011 |
| 96 | The Face of Another (1966) - Dec 06, 2011 |
| 99 | A Woman Is a Woman (1961) - Dec 06, 2011 |
| 95 | Faust (1926) - Dec 06, 2011 |
| 95 | The Trial (1962) - Dec 06, 2011 |
| 91 | L'Âge d'or (1930) - Dec 06, 2011 |
| 90 | El (1953) - Dec 06, 2011 |
| 100 | The Turin Horse (2011) - Dec 06, 2011 |
| 92 | The Great Dictator (1940) - Feb 22, 2011 |
| 90 | Modern Times (1936) - Feb 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |