![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
haeras | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Ankara, Turkey
|

| 85 | Nefes (2009) - Jan 12, 2010 |
| 80 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 03, 2010 |
| 55 | I, Robot (2004) - Jan 03, 2010 |
| 70 | 25th Hour (2002) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Jan 03, 2010 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Jan 03, 2010 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Jan 03, 2010 |
| 65 | Ocean's Twelve (2004) - Jan 03, 2010 |
| 70 | Hannibal (2001) - Jan 03, 2010 |
| 65 | Batman Returns (1992) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |