![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
haffenkamp | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2011
Location: Germany
|

| 80 | Batman (1989) - Jan 24, 2011 |
| 80 | The Curse of the Jade Scorpion (2001) - Jan 24, 2011 |
| 65 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 24, 2011 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 24, 2011 |
| 85 | The Ladykillers (2004) - Jan 24, 2011 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Jan 24, 2011 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 24, 2011 |
| 75 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Jan 24, 2011 |
| 95 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jan 24, 2011 |
| 75 | Corpse Bride (2005) - Jan 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |