Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hagner
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2009
Location: sampa, sampa, Brazil
Recent Rankings
75 The Big Lebowski (1998) - Jan 27, 2009
60 Carnival of Souls (1962) - Jan 16, 2009
65 Blue Velvet (1986) - Jan 16, 2009
89 City of God (2003) - Jan 16, 2009
95 The Exterminating Angel (1962) - Jan 16, 2009
82 Viva La Muerte (1971) - Jan 16, 2009
85 El Topo (1970) - Jan 16, 2009
85 Santa sangre (1989) - Jan 16, 2009
89 Orpheus (1950) - Jan 16, 2009
92 The Holy Mountain (1973) - Jan 16, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hagner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?