![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hahapilgrim | |
![]() |
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: USA
|

| 85 | Finding Forrester (2000) - Jul 21, 2009 |
| 68 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Jul 21, 2009 |
| 72 | The Alamo (2004) - Jul 21, 2009 |
| 80 | American Gangster (2007) - Jul 21, 2009 |
| 78 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jul 21, 2009 |
| 81 | Shaun of the Dead (2004) - Jul 21, 2009 |
| 77 | The Breakfast Club (1985) - Jul 21, 2009 |
| 78 | Hustle & Flow (2005) - Jul 21, 2009 |
| 79 | Osmosis Jones (2001) - Jul 21, 2009 |
| 77 | Hero (2002) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |