![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hainsincap | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: ankara, turkey, Turkey
|

| 87 | Dead Man (1995) - Aug 12, 2009 |
| 87 | Memories (1995) - Aug 12, 2009 |
| 65 | Meet the Parents (2000) - Aug 12, 2009 |
| 34 | Entrapment (1999) - Aug 12, 2009 |
| 78 | Beetlejuice (1988) - Aug 12, 2009 |
| 98 | The Man Who Wasn't There (2001) - Aug 12, 2009 |
| 45 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 12, 2009 |
| 67 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 12, 2009 |
| 23 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 12, 2009 |
| 34 | Pitch Black (2000) - Aug 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |