![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hairymaclary | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2009
Location: Cardiff, UK
|

| 25 | Jeepers Creepers 2 (2003) - Mar 29, 2010 |
| 90 | Recovery (2007) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Einstein and Eddington (2008) - Mar 29, 2010 |
| 70 | Valentine's Day (2010) - Mar 29, 2010 |
| 90 | Up (2009) - Mar 29, 2010 |
| 85 | Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space (2009) - Mar 29, 2010 |
| 90 | Monsters, Inc. (2001) - Mar 19, 2010 |
| 90 | Avatar (2009) - Mar 19, 2010 |
| 85 | In the Loop (2009) - Sep 08, 2009 |
| 95 | Slumdog Millionaire (2008) - Sep 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |