![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hakan183 | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: May 5, 2011
Location: Turkey
|

| 85 | City of God (2003) - May 05, 2011 |
| 100 | Persepolis (2007) - May 05, 2011 |
| 100 | Memento (2001) - May 05, 2011 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - May 05, 2011 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - May 05, 2011 |
| 100 | Braveheart (1995) - May 05, 2011 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 05, 2011 |
| 100 | Princess Mononoke (1997) - May 05, 2011 |
| 100 | Spirited Away (2002) - May 05, 2011 |
| 55 | Finding Nemo (2003) - May 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |