halidozgur

halidozgur
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2008
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 47% Uzak (2002) - Rated 03 Nov 2008
60 28% War Photographer (2001) - Rated 03 Nov 2008
85 86% Dersu Uzala (1975) - Rated 31 Oct 2008
45 20% Jerry Maguire (1996) - Rated 31 Oct 2008
30 14% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 26 Jan 2008
81 76% The Pianist (2002) - Rated 26 Jan 2008
76 56% Analyze This (1999) - Rated 26 Jan 2008
67 37% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 26 Jan 2008
88 95% Ice Age (2002) - Rated 26 Jan 2008
92 99% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 26 Jan 2008