halloway

halloway
Movie Buff - 216 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 8% The General's Daughter (1999) - Rated 26 Feb 2007
79 63% Jurassic Park (1993) - Rated 26 Feb 2007
72 32% Friday (1995) - Rated 26 Feb 2007
75 44% Bowling for Columbine (2002) - Rated 26 Feb 2007
70 28% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 26 Feb 2007
68 21% Coneheads (1993) - Rated 26 Feb 2007
72 32% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 26 Feb 2007
73 36% Sneakers (1992) - Rated 26 Feb 2007
79 63% Almost Famous (2000) - Rated 26 Feb 2007
60 5% Darkman (1990) - Rated 26 Feb 2007